Saldžiausioms gyvenimo akimirkoms

Apie mus

Sveiki atvykę į nuostabųjį „Ievos skanėstų“ pasaulį, į saldžiausių gyvenimo akimirkų pasaulį.

Veiklą pradėjome 2000-ųjų vasarą – Gargžduose atidarėme kepyklėlę-piceriją, kuri greitai tapo populiariausia šeimų lankymosi vieta mieste. Nuo pirmųjų dienų mūsų tikslas buvo užtikrinti maisto kokybę.

„Mes viską gaminame iš natūralių produktų. Ir jei gaminys užsiguli lentynoje, iš karto metame jį lauk, o ne bandome parduoti taikydami akcijas. Gargždai – miestelis mažas, čia visi vieni kitus pažįsta, tad jei kartą pabandysi iškišti nekokybišką prekę, pirkėjas tau nedovanos“, – dienraščiui „Verslo žinios“ sakė kepyklėlės-picerijos įkūrėja L. Mazalienė.

„Ievos skanėstų“ kepėjų gaminami konditeriniai gaminiai – vizitinė mūsų kortelė. Pyragai ir sausainiai gaminami tik iš naturalių ingridientų, šiuos gaminius galite paragauti kavinėje-picerijoje „Ievos skanėstai“, kai kuriuos – ir įsigyti internetu.

Mūsų pasidižiavimas – Deivydo pyragas su graikiniais ir žemės riešutais bei datulėmis. Kieto pyrago receptą „Ievos skanėstams“ dovanojo pirmasis Jungtinės Karalystės karo atašė Lietuvoje David Holliday. Pyrago gabalėlis prie tradicinės angliškos arbatos nustebins Jus slėpiningu skoniu.

Suteikiame galimybę svarbią Jūsų progą papuošti įstabiu tortu. Per daugiau nei dešimtmetį sulaukę teigiamų įvertinimų ir pasitikėjimo, „Ievos skanėstų“ konditeriai įgyvendins visus Jūsų norus. Tortu suteiksime ypatingo jaukumo vestuvėms, pradžiuginsime kiekvienų krikštynų ar vaikų gimtadienių svečius, suteiksime solidumo bet kuriam jubiliejui.

O Klaipėdos rajono gyventojus ir svečius kviečiame pajusti Italiją mažame Vakarų Lietuvos miestelyje. Paragaukite picų, kurios sulaukė pripažinimo ne tik Žemaitijoje, bet ir visoje šalyje. Galėsite išsirinkti iš beveik 40 skirtingo skonio picų, tad kiekvienas ras savo favoritą. Ar kada nors ragavote desertinių picų? Pats laikas išbandyti! Be picų, siūlome paragauti ant grotelių keptos šviežios miesos patiekalų, šviežių daržovių salotų ar žuvies patiekalų. Mūsų tikslas – aukščiausia maisto ir aptarnavimo kokybė.

„Ievos skanėstų“ darbas buvo įvertintas – Valstybinis turizmo departamentas mūsų kavinei-picerijai skyrė trečiąją vietą sėkmingiausių 2010 m. maitinimo paslaugų tiekėjo apdovanojimuose. Be to, kavinei-picerijai skirti 5 puodeliai – aukščiausius higienos reikalavimus atitinkantis įvertinimas – pagal Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sistemą.

Mums svarbiausia – maisto kokybė, tad savo gaminiais vaišiname draugus, artimuosius ir mylimuosius.