APIE MUS

Saldžiausioms gyvenimo akimirkoms!

2000-aisiais metais vakarų Lietuvoje, Gargžduose, duris atvėrė kepyklėlė – picerija „Ievos skanėstai“, kurioje savo klientams pasiūlėme jaukią vietą suburti šeimą, draugus ar kolegas, stebinome itališkų picų asortimentu bei kitais įvairiais patiekalais ir, žinoma, vizitine „Ievos skanėstų“ kortele tapusiais konditeriniais gamininiais.

Teigiamai klientų įvertinti ir pamėgti, norėjome patenkinti vis didėjančią konditerijos gaminių paklausą, todėl žengėme dar vieną didelį žingsnį savo veikloje – 2013 metais persikėlėme į naujas, gerokai didesnes patalpas. To pasekoje moderni šeimos kepyklėlė iki šiol rūpinasi bei pildo įvairius, net ir pačius sudėtingiausius, klientų norus.

Stiprėjant, augant ir populiarėjant Klaipėdos rajone, norėdami būti lengviau pasiekiami savo klientams, 2016 bei 2020 metais atvėrėme arbatinių „Ievos skanėstai“ duris Klaipėdoje, siūlydami ne tik įvairius konditerinius gaminius bei gėrimus, bet ir galimybę atsiimti užsakymus šventėms.

Per daugiau nei 20 veiklos metų įgijome neįkainojamos patirties konditerijos gamyboje ir nuolat tobulėjame toliau, todėl bet kuris „Ievos skanėstų“ konditerių pagamintas gaminys, net neabejojame, maloniai nustebins ir sužavės.

Mūsų gaminami tortai, desertai ir kitos saldžios dovanos gali tapti išskirtiniu akcentu Jūsų vestuvių šventėje, pradžiuginti vaiko gimtadienio svečius ar suteikti solidumo garbingam jubiliejui. Galbūt norite nustebinti savo verslo partnerius, darbuotojus ar draugus – pasirūpinsime ne tik gardėsiais, bet ir subtiliu jų pateikimu. Nesvarbu, kokiai šventei besiruoštumėte – „Ievos skanėstų“ komanda mielai prisidės prie Jūsų idėjų įgyvendinimo ir pasirūpins, kad šventė taptų išskirtine, gardžia gomuriui ir malonia akiai.

Kviečiame nepamiršti ir kasdienos  –  susikurkite saldžias gyvenimo akimirkas, pasilepinkite gabalėliu gardaus pyrago ar kito deserto mūsų picerijoje Gargžduose ar arbatinėse Klaipėdoje!

 

Saldūs linkėjimai nuo „Ievos skanėstų“ komandos!