Konditerinių gaminių užsakymo taisyklės

  1. Užsakymo pateikimas

1.1. Užsakymą reikėtų pateikti likus ne mažiau kaip trims dienoms iki norimos jų atsiėmimo dienos. Kuo anksčiau pateiksite užsakymą, tuo daugiau laiko turėsime suderinti visas užsakymo detales.

1.2. Vasaros sezono arba šventiniu laikotarpiu rekomenduojame užsakymą pateikti kaip įmanoma anksčiau. Nurodytu metu užsakymų srautas itin padidėja, tad negalime užtikrinti, kad galėsime priimti užsakymą Jūsų norimai dienai.

1.3. Jei žinote tikslią šventės datą, tačiau nesate apsisprendę dėl gaminių ar jų kiekių pasirinkimo, galite rezervuoti užsakymo laiką sumokėdami avansinį mokestį, o dėl užsakymo detales suderinti vėliau.

1.4. Renkantis gaminius rekomenduojame pirmiausia peržiūrėti mūsų siūlomą asortimentą. Jei kataloge nerandate patinkančių gaminių, siūlome užpildyti individualaus užsakymo formą.

1.4.1. Individualaus užsakymo užklausą galite pateikti tik tortui arba visam saldžiam stalui.

1.4.2. Užklausos pateikimas savaime dar nėra užsakymas. Gavę užklausą su Jumis susisieksime per keletą darbo dienų ir aptarsime užsakymo galimybes.

1.4.3. Individualaus užsakymo derinimas gali užtrukti keletą d. d., tad tokį užsakymą reikėtų pateikti dar anksčiau, negu 1.1. punkte nurodytas terminas.

1.5. Jei gaminio puošybai yra reikalingos gyvos gėlės, figūros ar kiti nestandartiniai papuošimai, juos mums turi pristatyti užsakovas likus ne mažiau kaip dienai iki gaminio atsiėmimo.

  1. Gaminių užsakymo kiekiai

2.1. Prie kiekvieno gaminio yra nurodyti jo minimalūs kiekiai ir/ar svoriai. Tai reiškia, kad mažesnio kiekio nei  nurodėme, pagaminti negalime.

2.2. Pageidaujant didesnių nei nurodyta gaminio kiekių, rekomenduojame teikti individualaus užsakymo užklausą. Mes įvertinsime galimybę įvykdyti tokį užsakymą ir su Jumis susisieksime.

2.3. Daugiau informacijos apie tai, kokį kiekį saldėsių užsakyti šventei rasite ČIA.

  1. Papildomos paslaugos

3.1. Užsakant tortą prie jo kainos papildomai yra priskaičiuojamos pakuotės išlaidos – torto dėžė ir padėkliukas.

3.2. Teikiant užsakymą, kai kuriems gaminiams galite pasirinkti atitinkamas papildomas paslaugas. Jų sąrašą ir įkainius galite matyti kiekvieno produkto puslapyje.

3.3. „Ievos skanėstai“ teikia gaminių pristatymo į šventės vietą paslaugą. Informaciją ir pristatymo įkainius rasite ČIA.

3.3.1. Jei pasirinkote gaminių pristatymo paslaugą, teikdami užsakymą, tam skirtame laukelyje nurodykite tikslų pristatymo adresą.

SVARBU! Kai kuriais atvejais, galime susisiekti su Jumis papildomai ir pasitikslinti pristatymo detales.

3.4. „Ievos skanėstai“ teikia indų nuomos paslaugą. Informaciją ir paslaugos įkainius rasite ČIA.

3.5. „Ievos skanėstai“ teikia užkandžių šventėms ruošimo paslaugą. Informaciją ir paslaugos įkainius rasite ČIA.

  1. Gaminių svorio ir vizualinio vaizdo paklaida

4.1. Konditeriniams gaminiams galima 15-20 % paklaida nuo nurodyto svorio. Ją gali lemti pasirinktas skonis ar puošybos elementai.

4.2. Užsakymus stengiamės išpildyti kiek įmanoma tiksliau, tačiau visi gaminiai ir jų dekoracijos yra gaminami mūsų konditerių rankomis, nenaudojant šablonų. Dėl šios priežasties galutinis rezultatas gali minimaliai skirtis nuo pateiktų pavyzdžių ar aprašymo.

4.3. Užsakant individualų gaminį, pasistenkite pateikti konkrečius pavyzdžius ir komentarus. Kuo aiškesnius pavyzdžius pateiksite, tuo tiksliau galėsime išpildyti Jūsų užsakymą.

  1. Atsiskaitymas už gaminius

5.1. Užsakant gaminius yra mokamas avansinis mokestis, kuris sudaro 50 % numatomos užsakymo sumos.

5.1.1. Užsakymas patvirtinamas ir jo laikas rezervuojamas tik gavus avansinį mokėjimą.

5.2. Galutinė užsakymo suma bus žinoma tik pagaminus užsakytus gaminius, žinant tikslius gautus kiekius.

5.3. Skirtumas tarp avansinio apmokėjimo ir galutinės užsakymo sumos apmokamas gaminių atsiėmimo / pristatymo metu.

5.3.1. Jei pasirinktas pristatymas į šventės vietą, pristatymo mokestis apmokamas kartu su likusia užsakymo suma.

  1. Gaminių transportavimas ir laikymas

6.1. Gaminius svarbu transportuoti kuo saugiau. Tam visuomet rekomenduojame rinktis užsakymo pristatymo į šventės vietą paslaugą. Tačiau jei užsakymą nusprendėte atsiimti pas mus, gaminių transportavimo rekomendacijas rasite ČIA.

6.2. Jei nenurodyta kitaip, konditeriniai gaminiai turi būti laikomi atitinkamomis sąlygomis – vėsioje (ne aukštesnėje kaip +6 ° C) patalpoje, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje.

6.2.1. Jei užtikrinti tokių sąlygų galimybės nėra, gaminiai turėtų būti laikomi kuo trumpiau.