Kaip transportuoti tortus ir desertus?

Ruošiant šventę dažnai kyla klausimas, kaip saugiai transportuoti tortus ir kitus desertus. Tai gali tapti tikru iššūkiu, juk norisi, kad jie šventės vietą pasiektų nepraradę pirminės išvaizdos, o papuošimai išliktų savo vietose. Jei nusprendėte pagamintus desertus atsiimti mūsų kepykloje ar vienoje iš arbatinių, dalinamės rekomendacijomis, kaip saugiai juos transportuoti.

Užsakymą jums supakuosime į dėžes. Vežant, jos turėtų būti statomos ant kuo horizontalesnio paviršiaus – tam geriausiai tinka bagažinė arba vieta šalia kojų keleivio vietoje. Nelaikykite dėžių rankose ar ant sėdynių.

Venkite staigių posūkių ir staigaus stabdymo, dėl kurių gaminiai gali nuslysti į vieną ar kitą pusę.

Jei svarstote, kaip transportuoti tortą ar desertus šiltuoju metų laiku, būtinai pasirūpinkite, kad automobilyje būtų kiek įmanoma vėsesnė temperatūra.

Kaip bebūtų, pats saugiausias būdas atgabenti desertus į šventės vietą – patikėti tai mums! „Ievos skanėstų“ komanda pristato gaminius specialiu transportu visoje Lietuvoje, tad Jums nereikės sukti galvos, kaip saugiai transportuoti tortus ir kitus skanėstus. Daugiau informacijos apie šią paslaugą – saldumynų pristatymas į namus.