Saldaus stalo idėjos

Artėja gimtadienis? Ruošiatės krikštynoms, vestuvėms ar kitai svarbiai progai? Mes norime, kad Jūsų šventė būtų ne tik jauki, bet ir skoninga, tad siūlome pasisemti šaunių saldaus stalo idėjų!

SALDUS STALAS “ROMANTIKA” 

Švelnios pastelinės spalvos, susipynusios su lauko gėlėmis, balionais ir elegantiškomis lėkštėmis, pripildytomis pačių gardžiausių desertų. Svečiams pasiūlykite švelnių spalvų pyragaičių “macarons”, morengų, šventinių popsų, desertų indelyje bei minimalistinį, pastelinių spalvų tortą, dengtą kremu bei puoštą uogomis ar šokoladinėmis dekoracijomis.

SALDUS STALAS “KLASIKA”

Ieškote saldaus stalo idėjos, kuri dvelktų klasika? Elegancija, švara, klasiškas puošnumas – pagrindiniai akcentai, norint sukurti minimalistinį, bet šventišką vaizdą. Siūlome rinktis pieno baltumo, kreminę ar kitas natūralias spalvas klasikiniam stiliui išgauti. Svečiams pasiūlykite tortą, dengtą kremu, aplietą baltuoju šokoladu ir dekoruotą macarons pyragaičiais ar morengais, kuris atrodys itin subtiliai ir elegantiškai. Taip pat verta pasiūlyti mažus puoštus keksiukus, šventinius popsus, triufelius ar desertus indelyje.

SALDUS STALAS “TEMATIKA“

Šventės su konkrečia tema sukuria išskirtinumą ir visuomet atrodo itin smagiai, todėl teminės saldaus stalo idėjos visuomet yra puikus pasirinkimas! Jei šventėje vyraus tam tikra tema, saldų stalą būtina paruošti taip, kad jis stipriai neišsiskirtų iš bendro šventės vaizdo. Gal tai bus vintažas? O gal pakeliausime po saulėtąją Italiją ar nusikelsime į Havajus? Tai laisvė Jūsų mintims ir idėjoms, todėl drąsiai rašykite mums, pasidalinkite šventės tematika ir mes padėsime parinkti desertus, kurie labiausiai atitiktų būsimą temą. Na ir žinoma, Jūsų idėjos gali atsispindėti ne ant ko kito, kaip ant t o r t o ! Tad pirmyn į kūrybinę kelionę kartu!

SALDUS STALAS “VAIKYSTĖ“

Kalbant apie vaikų gimtadienį, turbūt kiekvienas sutiktų, kad pagrindinis akcentas – tortas, dengtas sūrio kremu! O jei dar ir su vaiko mėgstamu personažu? Skamba viliojančiai? Mes pasiruošę įgyvendinti Jūsų idėjas ir, svarbiausia, pradžiuginti mažuosius! Tokioje šventėje nevenkite ryškesnių spalvų: galbūt imituosite pasaką ar saldainių parduotuvę, siūlydami mažiesiems keksiukų, puoštų popsų, desertų indeliuose, morengų ar net cukraus vatos?

Nesate tikri, kokios saldaus stalo idėjos labiausiai tiktų Jūsų šventei? Susisiekite su mūsų komanda – mes maloniai išklausysime Jūsų poreikius ir padėsime sukurti įsimintiną saldų stalą.